Hakkımızda

 

Alternatif Mobilya üretimi yapan Brg minder firması, Türkiye’nin birçok bölgesinde önde gelen kurum ve kuruluşlara tedarikçi olarak hizmet veren bir firmadir. Kaliteden ödün vermeden,müsteri odaklı calışarak yenilikçi ve dürüst bir vizyon benimsemiştir.
 

Yıllarca Alternatif mobilya üretimi ve satışı alanlarında faaliyet gösteren Brg Minder firması tarafından kurulan ofis07.com sitesi, yaptığı yatırımlar ve internet üzerinde gerçekleştirdiği başarılı pazarlama stratejileriyle, kısa sürede Antalya'da mobilya sektörünün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Sitemiz sadece Antalya ilçelerine gönderim yapmaktadır.
 

Kaliteli ürünü kaliteli hizmet anlayışıyla birleştireren ve bu konuda taviz vermeyerek, en uygun fiyatı müşterilerine sunmayı ilke edinen, satışını yapmış olduğu ürünlerde standart üretimlerin yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin ihtiyaçlarını gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir firmadır.
 

Müşterilerinden aldığı güçle ve yılların birikimiyla yarınlara umutla bakan Brg Minder, her geçen gün kendisini ve deneyimlerini yenileyerek, sektörde daha sağlam adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir.